• Banner
Vybíráme pro Vás

O nás

Jsme obchodní společnost zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem velmi kvalitních zdravotnických prostředků a produktů podporujících zdraví i prevenci vzniku zdravotních komplikací. Ve společnosti pracují regionální manažeři, kteří aktivně propagují vybrané produkty u zdravotnických odborníků a vedení zdravotnických zařízení. Disponujeme výhradním zastoupením zahraničních výrobců v oblasti zdravotnických prostředků, a to v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. V rámci rozvoje firmy neustále monitorujeme zdravotnický trh a snažíme se poskytovat nejkvalitnější služby. Ve vedení firmy je profesionální tým manažerů s dlouholetou pracovní zkušeností v mezinárodních zdravotnických společnostech. Jsme připraveni nabídnout nejvhodnější produkt a řešení v rámci našeho portfólia i servisu právě pro Vás.

Jménem vedení společnosti děkujeme za zájem, spolupráci i obchod,

Ing. Petr Symerský  &  Mgr. Libor Hendrych